Süsteem-ja moodulkaldteed

Kõik kodud on erinevad. Selle tarbeks on meie süsteem -ja moodulkaldteed saadaval erinevate laiuste ja pikkustega ning 22.5; 45; 90 või 180 kraadise nurgaga. Mooduleid saab jätkata lõputult.
Mooduli ja süsteem rambi põhjalik ehitussüsteem.
Kaldtee komponendid
Kaldtee süsteem koosneb kuuest erinevast kaldtee pikkusest. Individuaalset rambi komponenti võib kasutada sõltumatult ülemise ja alumise ühendusega või ühendada koos teistega pikema osa moodustamiseks. Rampi saab pikendada niipalju kui vaja. Iga ühendus on tugevdatud liiteplaatide ja klambritega. Mooduli siselaius on 90 cm ja saadaval eraldi moodulitena alates 100 cm kuni 300 cm.
Kalded
Kaltee konstruktsioonides kasutatakse viite erinevat tüüpi kalde tüüpi. P-1 ja P-3 kasutatakse 90 kraadiste pöörete jaoks ja P-2 180 kraadiste käänakute tarbeks. P-4 ja P-5 kasutatakse ruudu kujulise kalde või olemasoleva kallaku laiendamiseks sissepääsu ees.
Käsipuud
Käsipuud on saadaval kõikide rampide ja kallakute jaoks. Käsipuude jaoks pole nõudeid, kuid neid on soovitatav kasutada eriti järskudel rampidel. Käsipuid saab hiljem olemasolevatele rambikonstruktsioonide juurde lisada – kallakud ja rambid on varustatud omavahel kohanduma.
Kohandatud rambid
Lisaks standardsetele rampidele valmistame ka eritellimusel süsteeme mis tahes mõõtmetega, näiteks suurema manööverdusvõime saavutamiseks spetsiaalselt suuremale laskumispinnale otse sissepääsu ees. Lisada on võimalik ka astmeid.
Spetsiaalne pind
Laiahaardeline metall ja perforeeritud ning soonitud pinnad meie rampidel ja kallakutel tagavad maksimaalse haarduvuse, mobiilsuse ja ei võta külge välistingimusi nagu jää, lumi ja lehed.

Lihtne paigaldada – 3 tööriista abil!