Esindame Eestis firma Feal kaldteid

FEAL – maailma turuliider kaldteede tootmises
FEAL AB asutati aastal 1991 Rootsis Horndalis. Horndalil on tuntud ajalugu
inseneri ettevõtete ja metalli traditsiooniga. Viimase kümnendi
jooksul on FEAL muutunud tuntuks tootjaks üle kogu maailma. Toodete pideva tootearenduse ja täiustamisega saavutas FEAL alumiiniumist valmistatud rampide ja abivahendite tootjana juhtiva positsiooni.
Meie fookus on suunatud teisaldavatele ja moodul rampidele. Meie väärtusahela juhtimine võimaldab meil olla kiire ja paindlik. Rootsi disain ja lihtsus on meie tootmisprotsessi võtmeks, mis võimaldab meil esitada kohandatud lahendusi.

Fikseeritud, kokkuklapitavad või teleskoop kaldteed. Meie kaasaskantavad kaldteed on saadaval erinevates suurustes ja kujundustes. Neid on lihtne endaga kaasa võtta ja kasutada just seal kus vaja. Käepidemed, mille abil on toodet kerge kokku panna, lihtne lukk, mida saab ühe käega avada ja sulgeda. Kaldteed on suurepärase libisemistakistusega

Meie transpordi- ja ratastooli kaldteed on ainulaadse pinnatöötlusega, mis tagab suurepärase haardumise ning muudab peale- ja mahalaadimise turvaliseks ja lihtsaks. Need kinnitatakse auto külge põranda kinnitus plaatidega.  Kaldteid saab paigaldada ja eemaldada lihtsalt.

Kõik kodud on erinevad. Seetõttu on meie süsteemi kaldteed saadaval erineva laiuse ja pikkusega ning pöörde raadiustega 22,5; 45; 90 või 180 kraadi. Mooduleid saab lõputult ühendada.

Lävepaku kaldeid saab paigaldada olemasolevale ukse avale mille ületamine oli siiani kättesaamatu. 

Oleme rõõmsad, et aitame kaasa kodu muutmisele ja pakume mitmesuguseid künnis- ja lävepaku kaldeid. Lävepaku kaldeid saab paigaldada olemasolevale lävele ja katteplaate saab paigaldada eemaldatavate künniste asemele