Uued Pride Victory seeria invarollerid meie tootevalikus

Oleme uuendanud oma toote valikut uute invarolleritega. Pride Mobility Products Corpporation on üks maailma juhtivaid invarollerite tootjaid. Liikumislahenduste osas on Pride invarollerid omaette klass. Meie valisime nende  toodete hulgast Victory XL 130 ja Victory Luna. Invarollerid eristusid teistest oluliselt suurema sõidumugavuse (parem vedrustus), väiksema pöörderaadiuse ja sujuvama sõidu poolest.

Led valgustus ei tee ainult sõidukit rohkem nähtavamaks vaid valgustab teed pimedas sõites.

Victory ® Luna tekitab meeldiva tunde nii sise- kui välistingimustes kasutamisel. Kolmerattaline Pride Victory Luna on väga mugav ja tänu 3 rattale  on invarolleril  väike pöörderaadius. Lisaks sobib see Luna ülimalt pikkade vahemaade läbimiseks. Pride Luna Victory’l on nii eesmine kui ka tagumine vedrustus, mis tagab optimaalse mugavuse ja suurepärased sõiduomadused. Kui sisenete kurvi liiga kiiresti, pidurdab motoroller automaatselt. Victory Luna on maksimaalse nähtavuse tagamiseks varustatud ka energiatõhusa LED-valgustusega (ees ja taga). 

Tehnilised kirjeldused

Aku mahtuvus 75 Ah
Pöörderaadius 125 cm
Maksimaalne kandevõime 160 kg
Maksimaalne kiirus 15 km / h
Rehvide tüüp 13 ″ pneumaatiline
Värvus punane
Topelt pidurisüsteem 
Läbisõit 40 km

Pride Victory XL 130

Tootja Pride elektrisõidukite kõrgem klass!
Pride’i kvaliteetne ja kiire elektrisõiduk Victory XL 130 avaldab muljet mitte ainult kvaliteetse töö, vaid ka uhke varustuse poolest. Tänu suurtele rehvidele ja 10 cm kõrgele kliirensile saab ka rasketest takistustest ilma probleemideta läbi. Lisaks mugavale ja suurele istmele sisaldab varustus ka praktilist korvi ja vasakpoolset tahavaatepeeglit.

Eesmine ja tagumine vedrustus, hea nähtavusega automaatne tagapiduri tuli, kõrge intensiivsusega LED-esituli, tagatuli ja näidikud, LED-akumõõtur nähtavuse suurendamiseks mis tahes oludes.

Tehnilised kirjeldused

Aku mahtuvus 55 Ah
Pöörderaadius 175 cm
Maksimaalne kandevõime 160 kg
Maksimaalne kiirus 15 km / h
Rehvide tüüp 13 ″ pneumaatiline
Värvus punane
Topelt pidurisüsteem 
Läbisõit maksimaalselt 40 km

Tooted on Tartu laos ja e-poes müügil