Manuaalne ratastool EOS


EOS-i raam on jäik ja valmistatud titaanist. Ühe toruga disain muudab EOS ideaalseks ratastooliks neile, kes otsivad disaini, tugevust. Täielikult kohandatud ja eritellimusel valmistatud EOS on ülikerge kvaliteetne ratastool, nagu kogu Offcarri seeria, mis on valmistatud ainult Itaalias.

EOS-i tehnilised omadused on kergemad kui kunagi varem, et vähendada ratastooli kogumassi; sellest sõltub ka maksimaalne kasutusmugavus. Lisaks sellele muudavad tundlikkust külgkaitsed ja süsinikust jalaplaat. EOS on ainulaadne ja sellest saad aru vaid ratastooli lükates.


EOS-i esiraami jaoks on saadaval kolm erinevat raami kuju: valige ergo iste, et saada oma isiklikule ratastoolile ainulaadne välimus. Valige oma anodeeritud  värv ja looge sobiv värvide komplekt raami, rataste, küljetugede ja rattarummude vahel. EOS on kütkestav ja dünaamiline – tippkvaliteediga mudel, millesse armute.

EOS raam on saadaval kahes versioonis: fikseeritud või reguleeritava raamiga. Viimane versioon on kasutajale, kes otsib endiselt õiget seadistust. Reguleeritav telg võimaldab teil seda igal ajal muuta. Reeglid valite teie ise: EOS kohandub ainult teie vajadustega ja võimaldab tegutseda igapäevastes ülesannetes elegantse ja minimalismiga.

EOS-il on täiuslikult sümmeetriline raam millel on tasakaal tugevuse ja takistuse, äärmise kerguse ja voolavate joonte vahel. Esiraami detail, kerge disainiga funktsioon, meenutab silla kinnitusplaati. EOS on kombinatsioon kvaliteetsetest materjalidest ja rafineeritud siledustundest.

Äärmuslik kiirus
Ülikerge jäiga ratastooli EOS raamprojekt põrkub tehnoloogia ja uurimistööga. EOS on suunda muutes stabiilne, väga aktiivne ja sujuv; autentselt mugav, visuaalne mõju on vapustav.

100% kohandatud alates 1982. aastast. Teadusuuringud, tehnoloogia ja oluline disain on ühendatud EOS-i sarnaseks projektiks: tõeline suurepärane tulemus.