Airwheel H3T koduhoovis

Meie uus toode Airwheel H3T on jõudnud erineva taustaga abivajajate  kodudesse. Siiani on tagasiside olnud väga positiivne. Näiteks korrusmajas elav abivahendikasutaja kellel polnud siiani elektrilist ratastooli võimalik hoida trepikojas saab tänu abistajale viia tooli korterisse.

H3T elektriline ratastool on kerge ja lihtsalt kokku lapitav.  Transportimiseks piisab ka väiksemast sedaan autost. Enamasti sõidetakse elektritooliga kas kõnniteedel või siseruumides igapäevaseid toiminguid tehes.

Meie otsustasime panna ratastooli Airwheel H3T proovile. Toolile istus  suurem kasutaja, et elektritool korralikult proovile panna. Viisime tooli muruplatsile ja katsed võisid alata. 

Ratastooli liigutavad kaks 200W mootorit. Kvaliteetne liitiumaku, mis on  spetsiaalselt välja töötatud tagamaks stabiilse jõudluse ja pika tööea. Ratastool liikus  nobedalt murul. Liikudes sellisel pinnasel vähenes küll tooli lõppkiirus. Pööramised vajasid rohkem aega,  kuid arvestades ratstooli kasutajat ja sõidutingimusi võib sooritusega igati rahule jääda. Võrreldes teiste elektrilise ratastoolidega on sellel toolil suureks eeliseks tema kergus. Abistaja saab tooli lükata transpordi asendis sama kergelt kui tava ratastooli. Kasutusel on harjadeta mootorid mis takistavad vähem lükkamist näiteks tühja aku korral või toas lihtsalt liigutamiseks.

Kokkuvõtteks:

Ratastool sobib hästi liikuvale inimesele nii sise- kui välis tingimustes kasutamiseks. Airwheel H3T on elektrilise ratastooli kohta kerge (29,6kg.) seda on lihtne kaasa võtta kuna ta vajab vähe ruumi. Ratastool sobib ka kortermaja elanikele kellel on abiline kes saab ratastooli viia korterisse.

Kui kasutaja elab maal ja vajab ratastooli pikemate vahemaade läbimiseks raskemates oludes näiteks heinamaal, sobiks elektriline ratastool millel on võimsamad mootorid näiteks Dietz Minko

Airwheel H3T on hetkel meie Tartu laos proovimiseks. Toodet saab osta või rentida.

Jaga  postitust

Share on facebook
Facebook
Scroll to Top