Aktiivratastool VENUS ELITE

VENUS ELITE on ülikerge ratastool titaanraamiga ja võimalusega valida raami pikkust. Iste on muust raamist sõltumatu ning sügavus ja kaldenurk täielikult reguleeritav.

Väärtuslik, kerge, vastupidav ortopeediline ratastool VENUS ELITE on hästi reguleeritav ja võib kiiresti muuta seadistust, et järgida keha asendivajadusi. VENUS ELITE on varustatud allaklapitava ja reguleeritava seljatoega; raam ja iste on täielikult valmistatud titaanist ja saate istme alla panna amortisaatorid.

VENUS ELITE ärkab pärast teie valikuid ellu. Valige oma värvid ja laske VENUS ELITE’il olla teie meeleolu loomulik tagajärg. Valige oma anodeeritud komplekti (sh rummud, LIGHT mudeli korral tagumiste rataste veljed, kahvlid, külgkaitsed ja muud pisidetailid) jaoks õige värvitoon.

VENUS ELITE loomine on nagu täiusliku ratastooli loomine igaks seikluseks. Puhas ja viimistletud disain on mitmekülgne ja väga vastupidav: VENUS ELITE on täiuslikult tasakaalustatud kasutaja vajadustega, olles 100% kohandatud. Selle stiil on dünaamiline, ainulaadne.