IDRA 2.E

Eemaldatavate jalatugedega versioon IDRA 2.E muudab jäiga ratastooli konseptsiooni. Üldiselt on jäigad ratastoolid varustatud ühe jalatoega, kuid IDRA 2.E-l on eemaldatavad jalatoed. Need sobivad ideaalselt liftidesse sisenemiseks, autoga reisimiseks või reisimiseks. Ruumi saamiseks vajutage lihtsalt nuppu ja eemaldage need.

Toetades teie vajadusi nii eemaldatavate jalatugede kui ka jäiga raami järele, on ortopeediline ülikerge ratastool IDRA 2.E sellise kombinatsiooni jaoks parim valik. Jäiga raami valimine selle sujuvuse ja stabiilsuse järgi muutub lihtsamaks, kui teil on mõni eriline funktsioon, nagu eemaldatavad jalatoed. Klõpsates tagaratastel asuval nupul, saate kiirvabastusega telje abil saada raami allaklapitava seljatoega. Head reisimist siis!

KÕRGE KVALITEEDI DETAILID
IDRA 2.E annab teile võimaluse ehitada just teie vajadustele vastav ratastool. Offcarri ratastoolid on valmistatud hoolikalt testitud detailidest: süsinikkiust küljekaitsed, reguleeritava kaldega ja allaklapitav seljatugi, anodeeritud komplekt (LIGHT mudelil tagumised rattaveljed, kahvlid, rummud ja külgkaitse tugi).

Sina oled oma ratastooli raskuskese: sinu kogemused ja vajadused on punktid, millega ratastool peab arvestama. IDRA 2.E on käsitöö ja aastatepikkuse täiustamise tulemus, et vastata teie soovidele.
Lihtne oma joontelt, harmooniline, üllatavalt hästi viimistletud.