DIVA

DIVA on ülikerge alumiiniumraamiga kokkupandav ratastool. Essentsiaalne ja mitmekülgne DIVA toetab kasutajat tähelepanu keskpunktis oma õrna taustal viibimisega. DIVA on täiesti eritellimusel valmistatud Itaalias.

PALJU KONFIGURATSIOONI

Valikute olemasolu muudab DIVA ülimalt sobivaks igale vajadusele, säilitades oma erilise kerguse.
Saate luua oma konfiguratsiooni, lihtsalt kuulates oma vajadusi ja lastes neil luua parima ratastooli, mida võite ette kujutada.

DIVA on ortopeediline ratastool, mis sobitub täielikult kasutaja valikutega. Selle olulised jooned rõhutavad keha tähtsust. Kokkupandav minimalism keskendub teile.

Kokkupandav ülikerge ratastool DIVA sündis ühest elemendist (alumiinium), kuid on välja töötatud nii paljudele tarvikutele, mida te isegi ette ei kujuta! Ratastooli kogukaal sõltub alati valitud tarvikute või komponentide summast: saame anda näpunäite oma ratastooli kergemaks muutmiseks. Valige süsinikelemendid, nagu küljekaitsed ja jalatugi! Saate eriti kerge ratastooli, millele saate toetuda!

DIVA seljatoe kalle reguleeritav vahemikus -4 kuni 6 kraadi. Et aidata teil end mugavalt ja hästi toetada, valige Offcarri peatugi (saadaval: polsterdatud või orbitaalne). Kui teie istme pikkus ületab 44 sentimeetrit, saate kahekordse risttala, et ratastool oleks turvalisem ja stabiilsem.

Anodeeritud komplekt on elementide rühm, mille saate oma ratastooli loovamaks muutmiseks värvida. Tagumiste rataste veljed (ainult LIGHT rattad) ja rummud, kahvlid ja katted, detailid ja küljekaitsed võivad võtta soovitud värvi, et sobitada ideaalselt raamiga.

Ülikerge ortopeedilise ratastooli DIVA kokkupandava sulguriga on mugav ja lihtne ratastooli autos kaasas kanda. Tagarataste kiirvabastusteljed on aktiivsed ainult nupule vajutamisel. DIVA on ideaalne aktiivseks eluks ja autojuhtimiseks!

Igal ratastoolil on oma isikupära ja DIVA särab säravalt lihtsuse ja usaldusega. Elegantsed jooned, mis on harmooniliselt ühendatud, loovad ideaalse raami kasutajale, kes valib DIVA ja selle kvaliteetsed materjalid.