Aktiivratastool ALHENA

Ainulaadne ja stiilne ALHENA ühendab tänu oma sujuvusele esteetilise ja parima sõidukogemuse. Tugev ja töökindel topelttitaanist risttala tagab suurema ohutuse ja sisaldub põhikonfiguratsioonis. ALHENA on väga mitmekülgne ja kergeim kokkupandav mudel teiste kokkupandavate Offcarri ratastoolide seas.

ALHENA raamil on ainulaadne disain ja see on täis reguleeritavaid seadeid, detailid mis annavad kasutajale tagarataste jaoks laias valikus reguleeritavaid kohti, võimendades võimalikke seadistusi ja tasakaaluteste, mida igaüks saab teha.

 ALHENA lükates eksimatult stiilne ja sile. Kõrgelt viimistletud ortopeediline ratastool, mis on täielikult valmistatud Itaalias ainult eritellimusel. Selle tundliku, stabiilse ja ülikerge ratastooli ehitamisel on kasutatud tippkvaliteediga materjale.

Carbon on hästi tuntud kui ülikerge ja ülitugev materjal. Raske töödelda, stiilne vaadata. Kuidas on aga lood süsinikdetailide kandmisega titaanist ratastoolile? ALHENA ühendab need kaks keerukat materjali ja sellest saab väga väikese kaaluga tippkvaliteetne ratastool. Süsinikust küljekaitsed, automaatselt sulguv jalaplaat ja detailid muudavad ratastooli aktiivseks ja ülikergeks, mida te ei kujuta ettegi.
9,7 kg ratastega 38×40 istmele. Kas olete valmis ALHENAt proovima?

Lai valik võimalikke konfiguratsioone loob suure potentsiaaliga ratastooli. Valige oma anodeeritud komplekti värv ja sobitage oma ratastooli iseloomustavad elemendid: tagumiste rataste veljed (kui mudelil LIGHT) ja rummud, kahvlid, süsinikkiust külgkaitsed ja automaatse süsiniku jalaplaadi omadused.

Ratastoolide tootmise valdkonnas on kõige kergem ja vastupidavam materjal kahtlemata titaan. Vajadus luua äärmiselt kerge ja samal ajal vastupidav ratastool, mis on kokkupandav ja hästi reguleeritav, viib ALHENA ja selle ainulaadse raamini. ALHENA on naiselik, aga ka mehelik. ALHENA on kõik, mida sa tahad.

Kui arvate, et ALHENA võib olla teie jaoks ideaalne esimene ratastool, on teil õigus. Kui arvate, et ALHENA võib olla teie teekonnal sobiv kaaslane, on teil õigus. Kui arvate, et ALHENA on lõputu armastus, võite valida iga kord, kui vajate uut ratastooli… teil on täiesti õigus. Mõnikord ei lakka suured armastused eksisteerimast paljude aastate pärast… me arvame, et ALHENA ei lakka kunagi teie keha ja hinge sobitamisest!