Flow2

Auhinnatud Flow2 trepitõstukit võib tõeliselt pidada üheks maailma juhtivaks trepitõstukiks. Kõige uuema tehnoloogia abil valmistatud Flow2 saab paigaldada peaaegu igat tüüpi trepile. Automaatne pööramis- ja tasandustehnoloogia (ASL) võimaldab Flow2 paigaldada nii kitsastele kui 610 mm treppidele. See Flow2-le ainulaadne funktsioon võimaldab tal liikumise ajal pöörata, muutes selle üheks kõige kohanemisvõimelisemaks trepitõstukiks maailmas.
Omadused:
  • Lihtsalt ja kiirel paigaldatav.
  • Manuaalselt pöörlev iste, mida on lihtsasti võimalik kokku klappida, et ruumi säästa.
Mudelid:
Flow2- võimalik paigaldada sirgetele, kaares treppidele.
Max kaal: 125 kg
Kiirus 0,15m/s
Akud: 2*12V, kokku 24V

HomeGlide

Sirgete treppide jaoks
HomeGlide’i trepitõstesari pakub lahenduse kõigile sirgetele treppidele. HomeGlide ja HomeGlide Extra on paigaldatud trepile, mitte seinale. See võimaldab lifti kiiresti, lihtsalt ja Teie kodus minimaalsete häiretega paigaldada.
See on mõeldud libisemiseks vaevata mööda alumiiniumist rada, pakkudes Teie kodule atraktiivset, elegantset ja diskreetset täiendust. Uusima tehnoloogia abil ehitatud HomeGlide’i trepitõstesarja saab paigaldada peaaegu kõigile sirgetele treppidele, mille laius on kuni 740 mm.
HomeGlide- mõeldud ainult sirgetele treppidele.
Max kaal:  125 kg
Kiirus: 0,12m/s
Akud: 2*12V, 7Ah

HomeGlide Extra

HomeGlide Extra- neile, kes soovivad parimat võimalust, luksust ja elegantsi. Mõeldud vaid sirgele trepile. Võimalik tellida eritoonides: punane, kreem, roheline, sinine, hall.
Max kaal:  125 kg
Kiirus: 0,12m/s
Akud: 2*12V, 7Ah

HomeGlide Extra

HomeGlide outdoor- kasutamiseks väitingimustes!
Max kaal:  125 kg
Kiirus: 0,12m/s
Akud: 2*12V, 7Ah
Scroll to Top